Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Elektromos/Mechanikus karbantartó technikus gyakornok

  • Company_icon APEX Kft.
  • Location_icon Veresegyház, Pest, Budapest
  • A hirdetés 99 napja lejárt

APEX KFT.

Munkatársat keresünk, Veresegyházra

Munkaköri leírás:

Elvégzi a tervezett és meghibásodásokhoz kapcsolódó karbantartási feladatokat, a gépek és berendezések állapotának folyamatos ellenőrzését.

  • Megfelelően biztosított, multinacionális munkakörnyezet
  • Munkába járás költségtérítés

Feladatok:

  • A tervezett és a meghibásodásokhoz kapcsolódó karbantartási feladatok végrehajtása
  • A gépek állapotának folyamatos ellenőrzése (pl. kopások)
  • Karbantartási adatbázis használata
  • Alapvető gépészeti ismeretek alkalmazása (pl. fúrás, esztergálás)
  • Beszámolási kötelezettség a Vezető felé a feladatok során

Elvárások:

  • Gépész technikusi vagy elektromos szakirányú végzettség (esetleg folyamatban lévő tanulmányok)
  • Jó problémamegoldó készség

Előny:

  • Alapvető gépkezelési ismeretek
  • Angol nyelv és hegesztési tudás

Munkavégzés helye:

Veresegyház (Pest megye)

Az APEX Kft. közel három évtizede működő stabil, magyar tulajdonú cég. Fő tevékenységünk a munkaerő-kölcsönzés, melyet az ország egész területén végzünk.

Jelentkezni önéletrajzzal lehet, melyet a Jelentkezés gombra kattintva várunk.

Továbbá telefonon a következő számokon: 0630/9490962 vagy 06/1 252-8010

Helyek Veresegyház
Pest
Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Elektronika / Telekommunikáció
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Karbantartó, Szerelő, Technikus
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre