Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Elektromos tervező - Veszprém

Man at Work Kft.
Régió: Veszprém

Hozzáadva: 2019.08.22.
Jelentkezési határidő: 2019.09.05.

Elektromos tervező

Feladatok:

  • Automatizált gépek, egyedi berendezések elektromos tervezése E-Plan szoftver segítségével
  • Műszaki rajzok és dokumentációk naprakészen tartása
  • Meglévő gépek, berendezések fejlesztése, tökéletesítése
  • Legújabb ipari eszközök és technológiák megismerése és átültetése a gyakorlatba
  • Szoros kapcsolattartás a műszerészekkel

Elvárások:

  • Műszaki szakirányú végzettség (elektronikai technikus, villamosmérnök, mechatronikai mérnök)
  • 2-3 év elektromos tervezői tapasztalat
  • E-Plan tervező szoftverismeret
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

A munkáltató ajánlata:

  • Az egyedi gépgyártás miatt változatos projektek
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Barátságos, segítőkész, innovatív munkakörnyezet
  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Bejárás és egészségügyi támogatás

A munkavégzés helye:

Veszprém

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát!

Helyek Veszprém
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki > Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre