Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Elektromos szerelő

HSA Kft.
Régió: Debrecen, Hajdú-Bihar

Hozzáadva: 2019.06.17.
Jelentkezési határidő: 2019.07.04.

Feladatok:

  • Egyedi gyártóberendezések összeszerelése
  • 3D modellek, műszaki rajzok olvasása
  • Szakmai tevékenységhez köthető adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Releváns, szakirányú végzettség (Villanyszerelő, Elektrotechnikus)
  • Gyártóberendezések, gépek összeszerelésében szerzett tapasztalat
  • 3D modellek, műszaki rajzok olvasása, értelmezése
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek (MS Office, ERP)
  • Szakmai továbbképzésre, külföldi tréningekre való nyiottság

Előnyök:

  • PLC ismeret, kamerarendszerek, szenzorok ismerete
  • Korábbi munkavégzés külföldön, nemzetközi gyártó cégnél
  • Alapszintű Angol vagy Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Induló, zöldmezős beruházás nyújtotta szakmai perspektíva
  • Mobiltelefon korlátlan használattal
  • Külföldi továbbképzés
  • Tiszta, zajmenetes munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Debrecen
Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Gépszerelő, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre