Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Elektromos szerelő

  • Company_icon Pénzjegynyomda Zrt.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • A hirdetés 130 napja lejárt

A Pénzjegynyomda Zrt. az ország egyetlen bankjegy - és egyik legnagyobb okmány - és hamisítás elleni védelemmel ellátott termékeket gyártó biztonsági nyomdája, munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • A társaság termelő berendezéseinek üzemeltetését akadályozó elektromos hibák felderítése, elhárítása, ezeken a berendezéseken karbantartási tevékenység végzése
  • A létesítmény erőátviteli-, és világítási hálózatának, épületgépészeti berendezéseinek üzemeltetése, igény szerinti átalakítása, áttelepítése
  • Termelő és épületgépészeti berendezések, gépek elektromos motorjainak, elektromos fő-, és vezérlő áramköreinek javítása és karbantartása
  • Termelő gépek hálózatra csatlakoztatása, erőátviteli csatlakozási pontok kiépítése
  • Jel- és információ átviteli hálózatok telepítésében, karbantartásában és javításában való részvétel
  • Gépekben lévő hibás panelek megállapítása, lehetőség szerinti javítása, cseréje.

Elvárások:

  • Elektronika műszerész szakmacsoportba sorolt szakmunkás v. magasabb végzettség
  • Szakmai önállóság, fegyelmezettség, problémamegoldó képesség, műszaki érzék, terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • Nyomdaipari tapasztalat
  • Mechanikai műszerész tudás
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Villanyszerelő, mérnöki végzettség
  • Nyomdai gépek javításában szerzett szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképpel ellátott magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka
Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Karbantartó, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre