Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Elektromos szakági projektmérnök

HAYS Hungary Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.23.
Jelentkezési határidő: 2019.12.08.

Az Ön új cége:

Elektromos szakági projektmérnök pozíció nyitott nemzetközileg elismert, ipari csarnokok generálkivitelezésével foglalkozó partnerünk budapesti csapatában.

A következő feladatokban számítanak a leendő Elektromos szakági projektmérnökre:

- Épületvillamossági tervek minőségi ellenőrzése
- Alvállalkozók koordinálása
- Helyszíni kooperációkon való részvétel
- Elektromos kivitelezés lebonyolítása a műszaki átadásig
- Kapcsolattartás az érintettekkel (megrendelők, tervezők, egyéb szakágak)
- Beszállítói- és alvállalkozói ajánlatok versenyeztetése

Mire van szüksége a sikerhez:

- Felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök)
- Középfokú angol nyelvtudás
- Épületvillamossági kivitelezésben szerzett tapasztalat (minimum 3 év)

Mire számíthat partnerünktől:

- Hosszú távú karrierlehetőség
- Nemzetközi munkakörnyezet
- Versenyképes juttatási csomag (kiemelkedő alapbér, utazás támogatás, jogosultsági díj)

Mit kell tennie most:

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

Helyek Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Aktiválás időpontja 2019.11.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre