Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Elektromos projektvezető

HAYS Hungary Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.20.
Jelentkezési határidő: 2019.12.10.

Az Ön új cége:

Épületvillamossági projektvezető pozíció nyitott nemzetközileg elismert, lakóépületek, bevásárlóközpontok és irodaházak fejlesztésével foglalkozó partnerünk csapatában Budapesten.

A következő feladatokban számítanak a leendő Épületvillamossági projektvezetőre:

- Projektek épületvillamossági oldalának lebonyolítása a műszaki átvételig
- Kapcsolattartás a projektigazgatóval és az építésvezetőkkel
- Helyszíni kooperációkon való részvétel
- Ütemtervek elkészítése és betartatása
- Párhuzamosan futó projektek műszaki és gazdasági felügyelete

Mire van szüksége a sikerhez:

- Felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök)
- Releváns szakmai tapasztalat magasépítési projektek villamos oldalának megvalósításában (minimum 5 év)
- Párhuzamosan futó projektek műszaki és gazdasági felügyelete
- Felelős műszaki vezetői jogosultság előnyt jelent

Mire számíthat partnerünktől:

- Nagyszabású ingatlanfejlesztési projekteken való részvétel
- Nemzetközi munkakörnyezet
- Hosszú távú munkavégzés, karrierlehetőség
- Versenyképes juttatási csomag (kiemelkedő alapbér, bónusz, cafeteria)

Mit kell tennie most:

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el nekünk frissített, szakmai önéletrajzát.

Helyek Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Aktiválás időpontja 2019.11.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre