Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Elektromos összeszerelő

Starjobs Magyarország
Régió: Fót

Hozzáadva: 2019.09.22.
Jelentkezési határidő: 2019.09.24.

Multinacionális partnerünk részére keresünk kollégákat az alábbi munkakörbe:

I. A feladat általános leirása, szerepkör:

Irányítástechnikai és diagnosztikai szekrények mechanikus és elektromos összeszerelése a megfelelő dokumentációk, rajzok, specifikációk, vevői követelmények és munkautasítások alapján

II. Felelősségi körök:

·         Alkatrészek, rajzok, eljárások, cikkszámok méretek beazonosítása, vizsgálata

·         Mechanikus és elektromos rajzok, dokumentációk munkautasítások értelmezése

·         Alapvető kéziszerszámok használata (csavarhúzó, villáskulcs, fúrógép, saruzó/érvéghüvelyező fogók használata)

·         Alapvető mérőeszközök használata

·         Gépek, mozgatható kocsik használata

·         Kommunikáció és együttműködés a szervezet különböző funkcióival

·         Általános eljárások, szabályzatok követése/betartása, beleértve a KEM szabályokat is

·         ISO és CE szábályozók támogatása

·         Alapvető számítógépes rendszerek használata (Microsoft Windows, Office)

·         LEAN tevékenységek aktív támogatása

·         Egyéb, e munkaköri leírásban nem szereplő feladatok ellátása, amivel a közvetlen munkahelyi vezetője szóban, vagy írásban megbízza.

III. Döntési kör:

·         Gyártásra vonatkozó ” Best practice” és munkautasítások használata

IV. Ellenőrzési, felügyeleti jog

·         Nincs beosztott

·         Képesség önálló munkavégzésre, a szervezeti felépítés ismerete, jó probléma megoldó képesség és hiba felismerés

V. Munkaköri elvárások:

·         Középfokú végzettség

·         2-3 éves műszaki területen szerzett tapasztalat

·         Legalább alapfokú számítógépes ismeretek

·         Csapatjátékos hozzáállás

·         Képesség önálló munkavégzésre

·         Jó probléma megoldó és kommunikációs készségek

·         Rugalmasság

VI. Előny:

·         Angol nyelv alapszintű ismerete

·         Alapszintű SAP ismeretek

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre: elektromos-osszeszerelo_254@starjobs.hu

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Fót
Kategória Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Aktiválás időpontja 2019.09.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre