Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Elektromos összeszerelő operátor

Starjobs Magyarország
Régió: Fót

Hozzáadva: 2019.11.30.
Jelentkezési határidő: 2019.12.15.

Multinacionális partnerünk részére keresünk kollégákat az alábbi munkakörbe:

I. A feladat általános leirása, szerepkör:

Irányítástechnikai és diagnosztikai szekrények mechanikus és elektromos összeszerelése a megfelelő dokumentációk, rajzok, specifikációk, vevői követelmények és munkautasítások alapján.

II. Felelősségi körök:

·        Alkatrészek, rajzok, eljárások, cikkszámok méretek beazonosítása, vizsgálata;

·        Mechanikus és elektromos rajzok, dokumentációk munkautasítások értelmezése;

·        Alapvető kéziszerszámok használata (csavarhúzó, villáskulcs, fúrógép, saruzó/érvéghüvelyező fogók használata);

·        Alapvető mérőeszközök használata;

·        Gépek, mozgatható kocsik használata;

·        Kommunikáció és együttműködés a szervezet különböző funkcióival;

·        Általános eljárások, szabályzatok követése/betartása, beleértve a KEM szabályokat is;

·        ISO és CE szábályozók támogatása;

·        Alapvető számítógépes rendszerek használata (Microsoft Windows, Office);

·        LEAN tevékenységek aktív támogatása;

·      Egyéb, e munkaköri leírásban nem szereplő feladatok ellátása, amivel a közvetlen munkahelyi vezetője szóban, vagy írásban megbízza.

III. Döntési kör:

·       Gyártásra vonatkozó ” Best practice” és munkautasítások használata

IV. Ellenőrzési, felügyeleti jog

·       Nincs beosztott

·       Képesség önálló munkavégzésre, a szervezeti felépítés ismerete, jó probléma megoldó képesség és hiba felismerés

V. Munkaköri elvárások:

  • Középfokú végzettség

  • 2-3 éves műszaki területen szerzett tapasztalat

  • Legalább alapfokú számítógépes ismeretek

  • Csapatjátékos hozzáállás

  • Képesség önálló munkavégzésre

  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készségek

  • Rugalmasság

  • Két műszakos munkarend vállalása

VI. Előny:

·         Angol nyelv alapszintű ismerete

·         Alapszintű SAP ismeretek

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre: elektromos-osszeszerelo-operator_397@starjobs.hu

Helyek Fót
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2019.11.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre