Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Elektromos műszaki ellenőr

HAYS Hungary Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.12.15.
Jelentkezési határidő: 2019.12.16.

Az Ön új cége:

Elektromos műszaki ellenőr pozíció nyitott nemzetközileg elismert ingatlanfejlesztő partnerünk budapesti csapatában. A cég 'A' kategóriás irodaházak, vegyes felhasználású épületek és lakóingatlanok fejlesztésével foglalkozik.

A következő feladatokban számítanak a leendő Elektromos műszaki ellenőrre:

- Műszaki támogatás nyújtása a megvalósíthatósági fázistól az átadásig
- Költségbecslés folyamatos ellenőrzése a projekt előrehaladtával
- Anyaglisták összeállítása
- Heti egyeztetéseken való részvétel
- Munkafolyamatok ütemezése, kivitelezés műszaki ellenőrzése az átadásig
- Határidők betartatása a költség és a minőségi elvárásoknak megfelelően

Mire van szüksége a sikerhez:

- Felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök)
- Középfokú angol nyelvtudás
- Kivitelezésben szerzett szakmai tapasztalat (3-5 év)
- Műszaki ellenőri jogosultság (ennek hiánya esetén a cég iskolázási támogatást nyújt a jogosultság megszerzésére)

Mire számíthat partnerünktől:

- Nemzetközi munkakörnyezet
- Párhuzamosan több, magas minőségű projekt felügyelete
- Kiemelkedő juttatási csomag

Mit kell tennie most:

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

Helyek Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Aktiválás időpontja 2019.12.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre