www.cvonline.hu

Elektromos Karbantartó

  • A hirdetés 2010 napja lejárt

Feladatok:
  • Elektromos javítások, hibaelhárítások elvégzése a biztonságtechnikai előírások figyelembe vételével
  • A gépek, berendezések állapotának folyamatos ellenőrzése, gépbeállítások elvégzése, a biztonságos és folyamatos működés érdekében
  • A karbantartási terv végrehajtása
  • A villanyszerelők és műszerészek munkájának segítése
Elvárások:
  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Min. 5 év releváns, termelő cégnél, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Jó szervező - és rendszerező képesség
  • Pontosság
Előny:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
Munkavégzés helye:
  • Foktő (Bács-Kiskun megye)
Egyéb:
  • Kezdés: Megegyezés szerint
Kapcsolat:
Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése
vagy a 20/665 5279 számon.