Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Elektromos karbantartó

  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

Feladatok:

  • technológiai folyamatot kiszolgáló eszközök üzemeltetése, javítása
  • előírt műszaki feladatok végrehajtása, új berendezések szerelése, üzembe helyezése
  • termelés biztonságának biztosítása
  • kommunikáció a közvetlen vezetőkkel, ill. az épületben dolgozókkal
  • magas ügyfél-elégedettség elérése

Elvárások:

  • szakirányú végzettség (villanyszerelő, elektrotechnikus vagy karbantartó),
  • jó kommunikációs és problémamegoldó-készség
  • becsületes hozzáállás, precíz elkötelezett munkavégzés

Előny:

  • érvényes minősítés ÉV szabványossági felülvizsgálat elvégzéséhez

Munkavégzés helye: Nagykanizsa

Munkarend: 2 műszakos munkarend

Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Helyek Nagykanizsa
Zala
Kategória Energetika / Villamosság
Építés / Ingatlan
Szakmunka / fizikai munka > Épületkarbantartó, Karbantartó, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2020.01.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre