Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Elektromos Karbantartó

Leadec Kft.
Régió: Győr, Győr-Moson-Sopron

Hozzáadva: 2020.01.14.
Jelentkezési határidő: 2020.01.24.

A több mint 50 éves szakmai tapasztalattal rendelkező, és világszerte mintegy 20.000 munkavállalót foglalkoztató Leadec a legjelentősebb autóipari nagyvállalatok folyamatainak (műszaki és infrastrukturális épületüzemeltetés, karbantartás, elektromos rendszerek kivitelezése, központi energiabiztosítás) ellátásához, fejlesztéséhez nyújt hosszútávon megbízható támogatást, innovatív megoldásokat, melyet a magasan képzett munkatársak elkötelezettsége és megbízható teljesítménye biztosít partnereinknek.

Győri csapatunk bővítéséhez az alábbi munkakörbe munkatársakat keresünk:

Elektromos karbantartó

Feladatok, felelősségi körök:

  • A csoportra bízott közegellátási üzemeltetési feladatok végrehajtásában történő közvetlen operatív munkavégzés elsősorban a Központi energia ellátás területén;
  • Kapcsolószekrények, gyengeáramú berendezések (elektromotorok, épületgépészeti szenzorok és aktuátorok egyéb épületautomatizálási  eszközök) ellenőrzése, karbantartása, és hibaelhárítása)

Munkatársainknak amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási rendszert, választható béren kívüli juttatásokat
  • Multinacionális hátteret
  • Képzési lehetőségek biztosítását a szakmai fejlődés támogatására

Feltételek a pozíció betöltéséhez:

  • Szakmunkás / technikus végzettség (villanyszerelő, automatizálási technikus)
  • Nyitottság az új technológiák megismerése, elsajátítása iránt
  • Megbízhatóság, pontos munkavégzés
  • Műszakos munkarend vállalása
    (2 műszak/8 óra, hétfőtől péntekig)

Előny:

  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Hasonló területen szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat

Pályázati anyagát (magyar nyelvű fényképes önéletrajz) a pozíció megjelölésével várjuk.

Helyek Győr
Győr-Moson-Sopron
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Karbantartó, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.12.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre