Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Elektromos karbantartó

  • MOM Zrt
  • Mátészalka, Szabolcs-Szatmá...
  • A hirdetés 73 napja lejárt

A MOM Zártkörűen működő Részvénytársaság Magyarország tradicionálisan piacvezető vállalkozása víz- és hőmennyiségmérők terén. Karbantartó csapatába középfokú végzettséggel

Elektromos karbantartót

keres

Feladatai:

  • A gyár folyamatos termelésének műszaki támogatása,
  • Gyártósorok esetleges meghibásodásainak elhárítása.
  • Preventív karbantartások végrehajtása

Elvárások a pályázóval szemben:

  • Villanyszerelő szakmunkás, elektronikai műszerész végzettség
  • Jó probléma-megoldó képesség
  • Gépek, berendezések javításában szerzett gyakorlat
  • Vezérléstechnikai ismeretek
  • Erősáramú ismeretek

Előnyt jelent:

  • PLC vezérléstechnikai ismeret
  • PLC programozási gyakorlat

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel a fenti elvárásoknak és szívesen lenne munkatársunk, kérjük, hogy küldje el az alábbi elérhetőségekre jelentkezését:

MOM Zrt.
4700 Mátészalka, Ipari út 16.
Tel.: 06 (44) 502-153
Honlapunk: Link megjelenítése

Helyek Mátészalka
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Gépszerelő, Karbantartó, Műszerész, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre