Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Elektromos karbantartó

HSA Kft.
Régió: Debrecen, Hajdú-Bihar

Hozzáadva: 2019.11.13.
Jelentkezési határidő: 2019.12.10.

Feladatok:

  • A termelőgépek, épületgépészeti berendezések elektromos javítási és felújítási munkáinak elvégzése
  • Alkatrészigény meghatározása, alkatrészek beszerzése
  • Összetett javítási munkálatok, átalakítások és fejlesztési projektekben való aktív részvétel
  • Üzemzavarok elhárítása, a karbantartás elvégzése a meglévő karbantartási terv alapján
  • Alkatrészek cseréje az előírások szerint
  • Határidők betartása

Elvárások:

  • Legalább 3 éves karbantartói tapasztalat
  • Hidraulikus, pneumatikus berendezések ismerete
  • Kapcsolási rajzok megértése
  • Siemens PLC vezérlési ismeret
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Precíz, igényes munkavégzés
  • Német vagy angol nyelvtudás előnyt jelent
  • SAP ismerete előny

Munkavégzés helye:

  • Debrecen
Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Gépszerelő, Karbantartó, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre