Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Elektromos karbantartó

  • Knorr-Bremse Rail Systems Budapest
  • XXIII. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 28 napja lejárt

Főbb feladatok

  • Technológiai folyamatot kiszolgáló eszközök üzemeltetése
  • Előírt műszaki feladatok végrehajtása, új berendezések szerelése, üzembe helyezése
  • Termelés biztonságának biztosítása
  • Szakterületének megfelelő alkatrészek rendelésének kezdeményezése
  • Munkahelyi 5S fenntartása.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Szakirányú végzettség (villanyszerelő, elektrotechnikus vagy karbantartó)
  • Szakmai tapasztalat, hasonló munkakörben
  • Tesztpadok és célgépek elektromos, pneumatikus kapcsolási rajzainak olvasása
  • 3 műszak vállalása

Amit ajánlunk

  • Innovatív technológiák és megoldások, vasúti termékek
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Tiszta, rendezett munkakörnyezet, modern géppark
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • 50%-os műszakpótlék 18.00-06.00-ig
  • Kellemes munkahelyi légkör, sokszínű programlehetőségek
  • Folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat

Munkavégzés helye: 1238 Budapest, Helsinki út 105.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek XXIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Karbantartó, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre