Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Elektromos karbantartó

  • Az álláshirdetés ma lejár
Partnerünkhöz,a Knorr-Bremse Magyarországhoz keresünk elektromos karbantartó pozícióba kollégákat.

A Knorr-Bremse globális háttérrel rendelkező cég, magyaroszági telephelyén a vasúti jármű rendszerek fék- és fedélzeti rendszereinek gyártásával foglalkozik.

Feladatok:

-Technológiai folyamatot kiszolgáló eszközök üzemeltetése

-Előírt műszaki feladatok végrehajtása, új berendezések szerelése, üzembe helyezése

-Termelés biztonságának biztosítása

-Szakterületének megfelelő alkatrészek rendelésének kezdeményezése

-Munkahelyi 5S fenntartása.

Elvárás

Elvárások:

-Szakirányú végzettség (villanyszerelő, elektrotechnikus vagy karbantartó)

-Szakmai tapasztalat, hasonló munkakörben

-Tesztpadok és célgépek elektromos, pneumatikus kapcsolási rajzainak olvasása

-3 műszak vállalása

Amit nyújtunk

-Vonzó bér és széleskörű béren kívüli juttatások

-Teljesítményprémium, jelenléti prémium

-Folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat

-Modern munkakörnyezet

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2019.09.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre