Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Elektromos karbantartó

  • Ceva-Phylaxia Oltóanyagtermelo Zrt.
  • X. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 25 napja lejárt

Szeretne egy stabil, hosszú távú munkát, ahol lehetősége van szakmai fejlődésre, előrelépésre? Cégünk, a Ceva-Phylaxia Oltóanyagtermelő Zrt. több mint 100 éves múltra tekint vissza az állategészségügyi piacon és egyedülálló az elmúlt 15 évben elért termelési növekedését tekintve. Üzemeinkben a legmodernebb technológiákat alkalmazzuk, melyben kiváló szakembereink tudására építünk.
Kiemelkedő béren kívüli juttatásokat, egészségmegőrző lehetőségeket, évente több vállalati rendezvényt, programot biztosítunk munkatársaink számára. Csatlakozzon hozzánk!

munkakörbe

FELADATOK:

  • Gyógyszeripari berendezések (tartályok, fermentorok, autoklávok, töltőgépek stb.), valamint a különböző ellátó rendszerek (víz, gőz, légtechnika) villamos rendszereinek karbantartása, javítása,
  • Épületvillamossági szerelés, javítás, kisebb kivitelezési munkák elvégzése.

ELVÁRÁSOK:

  • Szakirányú végzettség (érettségizett villanyszerelő vagy elektrotechnikus),
  • Műszaki dokumentáció alapján önálló hibakeresés és javítás,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Ipari területen hasonló munkakörben szerzett gyakorlat (minimum 3 év).

ELŐNY:

  • Szabályozási és vezérléstechnikai ismeretek (PLC-k, érzékelők, aktuátorok, elektropneumatika),
  • Megelőző karbantartás terén szerzett gyakorlat,
  • angol nyelvű műszaki dokumentáció megértése.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Széles körű béren kívüli juttatások,
  • Kiválóan prosperáló multinacionális cég által kínált hosszú távú munkalehetőség,
  • Modern berendezések, szakmai továbbfejlődési lehetőség,
  • Felkészült, segítőkész munkatársak.
Helyek X. kerület
Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Épületkarbantartó, Karbantartó, Technikus
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.03.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre