www.cvonline.hu

ELEKTROMOS KARBANTARTÓ

  • A hirdetés 4 napja lejárt
Fedezd fel az OSI világát!

Az OSI Food Solutions Hungary Kft. Magyarország egyik legnagyobb feldolgozott hústermékeket gyártó üzeme, mely az OSI cégcsoport tagja. Az OSI Group LLC a világ 16 országában működő 60 üzemével több, mint 50 éve tölt be vezető szerepet a feldogozott hústermékek előállításában és értékesítésében.

Bábolnai termelőüzemünkbe keressük tapasztalt kollégánkat

munkakörbe.

Feladtok:

  • A termelés műszaki hátterének biztosítása
  • Meghibásodott gépek, alkatrészek javítása
  • Gépek karbantartása a hibák megelőzése érdekében
  • Dokumentációkezelés
  • A gépek megfelelő működésének folyamatos ellenőrzése

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség (elektromos/gépész)
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Számítógépes ismeret előny

Előny:

  • PLC ismeret
  • Pneumatika, hidraulika ismeretek
  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér és cafetéria
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, dinamikus környezet
  • Bejárási támogatás
  • Hosszú távú, stabil munkahely

CSATLAKOZZON HOZZÁNK, ÉS LEGYEN RÉSZESE EGY FIATALOS, DINAMIKUS ÉS SIKERES CSAPATNAK!

Fényképes önéletrajzokat kérünk küldeni.

A World of Food Solutions
Helyek Bábolna
Komárom-Esztergom
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás
Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Egyéb szakmunkás állás, Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Gépszerelő, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre