Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Elektromos karbantartó

  • A hirdetés 69 napja lejárt

A Hanon Corporation a világ egyik legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 40 gyártó üzemmel és 4 technológiai központtal rendelkezik.

Magyarországi gyártóüzeme a Hanon Systems Hungary Kft. SZÉKESFEHÉRVÁRON klímakompresszorokat, hűtőközeg-továbbító rendszereket, hőszivattyú- és vízszelepet, valamint pumpákat gyárt a legnevesebb autómárkák számára több, mint 25 éve.

Megmunkáló és összeszerelő területeinkre keresünk

kollégákat:

Főbb feladatok

  • Automata és fél-automata összeszerelő gépek, CNC vezérlésű megmunkáló gépek, ipari robotok működtetése, elektromos javítása, beállítása, megelőző karbantartása
  • Aktív részvétel fejlesztési feladatokban, hiba megelőzési módszerek kidolgozásában

Követelmények

  • Minimum 3 éves CNC vagy PLC vezérlésű gépek karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Elektromos rajzok magas szintű ismerete
  • PC és MS Office alapismeretek
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Önálló munkavégzés
  • Precizitás, pontosság
  • Minőségtudatosság

Előnyök

  • FANUC CNC vezérlő ismeret
  • EPLAN program ismerete
  • Allen Bradley és/vagy Siemens, stb. PLC programozási tapasztalat
  • FANUC, KUKA vagy ABB robot ismeret
  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és Béren kívüli juttatási rendszer
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely
  • Magasan képzett szakmai csapat
  • Lehetőség szakmai tudás folyamatos fejlesztésére

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, látogasson el a Hanon Karrier Portálunkra a Jelentkezés gombra kattintva, ahol jelentkezni tud az állásra.

Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás
Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő, Karbantartó, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre