www.cvonline.hu
Elektromos karbantartó
Trenkwalder Kft
Régió: Szekszárd
Hozzáadva: 2018.07.16.
Jelentkezési határidő: 2018.08.28.
Hirdetés azonosító: 1744340

Tolna megyei partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
  • Géppark karbantartása, megelőző karbantartások végzése, dokumentáció vezetése
  • Termelő berendezések rendelkezésre állásának biztosítása
  • Új berendezések telepítésében való aktív részvétel
  • Alkatrészek nyilvántartása
  • Felmerülő problémák elhárítása elhárítása
  • Középfokú gépésztechnikus /műszerész/ elektroműszerész/ karbantartó műszerész/ karbantartási technikus, villanyszerelő végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Automata és gyártó gépek gyakorlati ismerete gyakorlati ismerete
  • Előnyt: ultrahangos és ellenállás hegesztés technika ismerete valamint PLC ismeretek
  • Nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Változatos munka
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Jó hangulatú munkakörnyezet
Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak. Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100 Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100 Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.
Helyek Szekszárd
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2018.06.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre