www.cvonline.hu

Elektromos karbantartó

  • A hirdetés 99 napja lejárt

Bővülő multinacionális vállalat Nógrád megyében keres

Elektromos karbantartót

Feladatok

  • ellátja a gépek, berendezések elektronikus és elektromos üzemeltetését, karbantartását, felújítását, szükség szerinti átalakítását
  • részt vesz az új gépek, technológiák telepítésében
  • az épületgépészet- és a termelés területén található összes gép, berendezés műszeres ellenőrzése, javítása, megelőző karbantartása a napi, -heti, éves karbantartási tervek alapján
  • véletlen meghibásodások lekezelése (hiba észlelése, analizálása, kijavítása, a kijavított berendezés visszaellenőrzése)
  • villanyszerelési feladatok, felülvizsgálatok elvégzése, ellátása

Elvárások

  • Középfokú v. technikusi végzettség
  • Több éves, gyártó cégnél szerzett elektromos karbantartói tapasztalat
  • 4 műszakos munkarend vállalása
  • Számítógépes ismeret
  • Megbízható, felelősségteljes, precíz, pontos munkavégzés

Előny

  • Fröccsöntő gépek terén szerzett tapasztalat
  • CNC vezérlésű megmunkáló gépeken szerzett tapasztalat
  • Elektromos fűtésű vákuumkemencék kapcsán szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatás

A munkavégzés helye: Nógrád megye, Rétság

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérem, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát.

Elérhetőség kérdés esetén:

AFT – Hungary Kft.
Kapcsolattartó:
Varga-Sipos Anikó
Telefon: +36-35-551-003
Web: Link megjelenítése

Helyek Nógrád
Rétság
Kategória Építés / Ingatlan
Szakmunka / fizikai munka > Épületkarbantartó, Karbantartó, Egyéb szakmunkás állás, Villanyszerelő
Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.01.15.