Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Elektromos Karbantartó

Starjobs Magyarország
Régió: Veresegyház

Hozzáadva: 2019.11.17.
Jelentkezési határidő: 2019.12.17.

Magyarország vezető multinacionális megbízó partnerünk részére keresünk

Elektromos karbantartó munkatársakat

Feladatok:

  • Termelő gépek és ezeket kiszolgáló elektromos hálózat elektromos karbantartása javítása (szemcseszórók, forgácsoló gépek stb.)

  • Szükség szerint mechanikus karbantartási/szerelési feladatok önálló elvégzése, vagy ezekben segítség nyújtás.

  • Kiszolgáló gépek kezelése (kompresszor)

  • Épületgépészeti berendezések üzemeltetése karbantartása, javítása (kazánok, légkezelők, sprinkler, stb.)

  • Épületfenntartással kapcsolatos karbantartások, javítások

  • Termelőegységek támogatása (pl. költség, vagy selejt csökkentő projektek megvalósításában)

  • LOTO eljárás felhatalmazott

  • CMMS karbantartási program kezelése és a feladatok végrehajtása és dokumentálása

  • Karbantartási anyagok rendelése, raktározása.

  • A gyárban lévő berendezések és rendszerek, és biztonságos reakció ismerete a tervezett, vagy terven felüli leállások esetében.

  • A külső vállalkozók vagy belső dolgozók karbantartási munkáinak ellenőrzése, a belső folyamatoknak való megfelelőségre, a biztonsági előírásokra (beleértve az Egyéni Védőeszközök viselését) vonatkozóan a balesetek megelőzése érdekében.

Elvárások:

Végzettség:

  • Szakirányú középfokú - erősáram

  • Emelőgép vizsga (targonca 5t-ig) előny

  • Ív és lánghegesztő vizsga előny

  • Angol nyelv ismerete előny

  • Érintésvédelmi Szabványossági Felülvizsgálói végzettség előny

Készségek:

  • Alapfokú PC ismeret

  • Hatékony problémamegoldó képesség

  • Előny PLC programozói ismeret

  • Előny Pneumatikus és hidraulikus rendszerekben való jártasság

  • Előny ha LOTO eljárás felhatalmazott, vagy ismeri az eljárást

Gyakorlat:

  • Releváns szakmai tapasztalat szükséges

Juttatások:

  • Bérezés: kiemelkedő bér

  • 3 hónapos próbaidő letelte után cafetéria

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a elektromos-karbantarto_89@starjobs.hu e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Helyek Veresegyház
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség -
Aktiválás időpontja 2019.11.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre