Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Elektromos karbantartó technikus

  • Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.
  • Gyöngyös, Heves
  • A hirdetés 54 napja lejárt

Gyöngyösi higiéniai termékeket előállító partnerünk részére keresünk jelentkezőket az alábbi pozícióba:

Amiért érdemes megpályázni a pozíciót:

  • biztos, hosszútávú munkalehetőség a cég saját állományában
  • megemelt kezdő bér, amely a próbaidő után is emelkedik
  • 40%-os műszakpótlék
  • cafeteria
  • tanulási és előrelépési lehetőség
  • ötletek és fejlesztési javaslatok díjazása
  • korszerű technológia, modern munkakörnyezet
  • támogatott munkahelyi étkezés
  • munkába járás támogatása 27 Ft / km
  • albérlet támogatás 60.000FT
  • ingyenes céges buszjáratok az alábbi településekről: Lőrinci , Hatvan, Hort, Atkár, Gyöngyöshalász, Gyöngyös, Jászfényszarú, Pusztamonostor, Jászárokszállás, Vámosgyörk, Adács, Heves, Boconád, Tarnaméra, Tarnazsadány, Nagyfüged, Karácsond.

Feladataid lesznek:

  • gyártósori elektromos rendszerek karbantartása
  • elektromos hibák feltárása, javítása és dokumentálása
  • PLC vezérlők hibaelhárítása
  • a termelési adatok nyomon követése, minőség-ellenőrzés
  • folyamat-optimalizálás és veszteségcsökkentés

Elvárások:

  • középfokú elektronikai végzettség vagy ahhoz kapcsolódó tapasztalat
  • alap PLC ismeretek
  • előny a műszaki végzettség vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • tesztnapon való részvétel és megfelelés
  • több műszakos munkarend vállalása
  • alapszintű számítógépes ismeretek (word,excel)
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Munkavégzés helye: Gyöngyös

Helyek Gyöngyös
Heves
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Gépszerelő, Karbantartó, Műszerész, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre