Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Elektromos Karbantartó Technikus

Human Centrum Kft.
Régió: Veresegyház

Hozzáadva: 2019.05.19.
Jelentkezési határidő: 2019.05.23.

A GE Power részeként a GE Power Services különálló üzletága egy olyan globális operációs központot működtet Magyarországon, mely a világ több tájára nyújt komplex szolgáltatásokat többek között gázturbinákhoz kapcsolódó szerződések menedzselésében és a tartalékalkatrész-kereskedelem területén.

Feladatok:

  • A tervezett és meghibásodásokhoz kapcsolódó karbantartási feladatok végrehajtása
  • A gépek és berendezések státuszának és állapotának folyamatos ellenőrzése
  • A berendezésekhez kapcsolódó dokumentáció állapotának/státuszának megőrzése a hibastatisztikákkal és elemzésekkel együtt
  • Karbantartási adatbázis (Maximo) fenntartása
  • A létesítmény területén használt, kezelt, tárolt anyagokra vonatkozó biztonsági előírások betartása és betartatása
  • Különböző emelő-berendezések használata, mint pl. híddaruk, targoncák, személyliftek, emelőszerkezetek

Elvárások:

  • Elektromos szakirányú végzettség (villanyszerelő vagy elektroműszerész)
  • Villamos hálózat és alállomás kezelői képesítés (MÜI-MÜII)
  • 5 vagy több éves gyakorlat ipari berendezések karbantartási területén, a gépek, ill. berendezések Alektromos / vezérlési / mérőrendszereinek alapos ismerete
  • Alapvető gépkezelési ismeretek elvártak, továbbá marógépek, ill. esztergák karbantartási ismeretei
  • Jó problémamegoldó készség, csapatszellemű magatartás, fogékonyság és hajlandóság az új készségek elsajátítására
  • Munkavégzésre való alkalmasság állva, ülve, fekve, tetőn, térdelve és a magasban

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Ingyenes céges busz (Budapest - Pest megye)
  • Egyéb juttatások, műszakpótlékok
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás
  • Hegesztési tudás

Kérjük, töltse ki a lenti rövid űrlapot, majd csatolja önéletrajzát. A megadott elérhetőségeken munkatársaink keresni fogják.

Helyek Veresegyház
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.04.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre