Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Elektromos karbantartó technikus

HSA Kft.
Régió: Tuzsér

Hozzáadva: 2019.02.20.
Jelentkezési határidő: 2019.03.22.

Műanyagipari partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Elektromos karbantartó technikus.

Fladatok:

•    Gépmeghibásodások okainak feltárása, elhárítása
•    Tervszerű karbantartások elvégzése
•    Javaslattétel műszaki fejlesztésre
•    Részvétel a  technikai támogató csapat munkákájában
•    Munkavédelmi szabályok betartása, munkakörnyezet rendben tartása

Elvárások:

•    Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
•    Szakirányú villanyszerelői képesítés
•    Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Microsoft Windows, Excel, Navision,)
•    Felelősségteljes munkavégzés
•    Angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk :

•    Béren kívüli juttatások
•    Hosszútávú munkalehetőség
•    Stabil gazdasági háttér
•    Modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

•    Tuzsér

Iratkozzon fel állásértesítőre