Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (SAMSUNG)

  • Work Force Kft.
  • Budapest
  • A hirdetés 315 napja lejárt

Versenyképes fizetésre vágysz? Szívesen részese lennél a jövő autógyártásának? Munkába állnál akár most azonnal? Ha a válaszod igen, akkor Te lehetsz a Samsung SDI csapat legújabb tagja, mint:

ELEKTROMOS KARBANTARTÓ

Főbb feladataid lesznek:

·         A gyártósoron a PLC programokban a hibák keresése, kijavítása

·         Fejlesztések, módosítások elvégzése (PLC, HMI)

·         Gépállás esetén segítségnyújtás a technikusoknak a hibakeresésben és elhárításában

·         Részvétel a megelőző karbantartásban

A munkakör betöltéséhez szükséges, hogy rendelkezz:

·         Releváns szakmai tapasztalattal üzemi automatizálás és berendezéskarbantartás (vezérlési oldalról) terén

·         PLC programozási tapasztalattal

·         Gyártás rendszerekkel tapasztalattal

·         Számítógépes szaktudással (PC)

·         Többműszakos munkarend vállalása – 12 órás munkarend (3 nappal – 3 pihenő – 3 éjszaka)

Előnyt jelent ha:

·         Kommunikációs szinten beszélsz angolul

·         Ismered a Mitsubishi Melsec Q PLC-t

·         Ismered PLC-vel vezérelt szervohajtások

Amire számíthatsz, ha ezt a lehetőséget választod:

·         Versenyképes jövedelem (alapbér és egyéb prémiumok)

·         Határozatlan idejű munkaszerződés

·         Oktatások, képzések

·         Vállalati busz / bejárás támogatása

·         Melegétkeztetés helyben

·         Kiváló munkakörnyezet

  • Ingyenes buszjáratokkal kényelmesen és egyszerűen juthatsz el a munkába az alábbi útvonalak egyikén:

o   Budapest – Dunakeszi – Göd

o   Nagyoroszi – Borosberény – Rétság – Szendehely – Vác – Sződliget - Göd

o   Gödöllő - Veresegyháza - Őrbottyán - Fót – Göd

Szükséges tapasztalat:

·         1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

·         Nem igényel nyelvtudást

Szektor és munkaidő:

·         Gyártás, karbantartás

·         Teljes munkaidő

Helyek Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Építés / Ingatlan
Aktiválás időpontja 2018.04.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre