Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Elektromos karbantartó Mosonmagyaróvár

  • A hirdetés 17 napja lejárt

Feladatok:

Összeszerelő üzemben:

•Aszereldeigépekmeghibásodásaeseténjavítjaazokat

•Résztveszgyártósorok,gépekáttelepítésében

•Végrehajtjaatervezettgépfejlesztéseket,módosításokat

•Elvégziamegelőzőésjavítókarbantartásokat

Lakkozó üzemben:

•Alakkozóberendezésfelügyelete,karbantartása(vízkezelés,levegőellátóegységek,pneumatikuskiszolgálóegységek)

•Lakkozóüzembiztonságos,munkáraalkalmasállapotbantartása

•Alakkozógépmechanikaielemeinekjavítása,fejlesztése.

•Festőrobotokjavításaéskarbantartása

Fröccsöntő üzemben:

•Karbantartjaafröccsöntőüzemterületéntalálhatógépeketberendezéseketamegadottütemezésitervszerint,valamintjavítjaazelőfordulóvillamosjellegűhibákat,résztveszagéptelepítésekbenésfejlesztésekben

•Felelarábízottgépek,berendezésekműködésénekbiztosításáért,amegfelelőműszakiszintjükfenntartásáért

•Értelmeznitudjaazelektromosrajzokatéselőírásokat,ezekalapjánjavításiéshibaelhárításimunkátvégez.

Elvárások:

•Villamosv.mechanikaiszakirányúszakközépiskolaivégzettség,PC/PLCismeret,jártasságszenzortechnikábanelőny

•Precizitás, önállóság és rugalmasság, készség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt

•Minimum féléves szakmai gyakorlat, Fröccsöntő gépek karbantartásában szerzett tapasztalat

•3 műszakos munkarend vállalása

Amit nyújtunk:

•Folyamatos szakmai képzések

•Versenyképes juttatási csomag

•Felelősség, kihívást jelentő feladatok

•Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Jelentkezni lehet önéletrajz csatolásával a E-mail cím megjelenítése emailcímen.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.09.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre