Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Elektromos karbantartó - Mosonmagyaróvár környéke

Man at Work Kft.
Régió: Kimle, Győr-Moson-Sopron

Hozzáadva: 2019.10.02.
Jelentkezési határidő: 2019.10.30.

Elektromos karbantartó

Feladatok:

  • Gyártóberendezések rendelkezésre állásának és üzemképességének biztosítása
  • Megelőző és javító karbantartási feladatok végrehajtása
  • Hibafeltárási folyamatokban való aktív részvétel
  • Munkabiztonsági előírások betartása, karbantartási dokumentáció kezelése

Elvárások:

  • Középfokú villanyszerelői végzettség
  • Karbantartási területen szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Alap elektronikai ismeretek
  • Szakmai igényesség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Választható 1 műszakos munkarend hétfőtől-péntekig (06:00-14:00, 14:00-22:00 vagy 8:00-16:00)
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér
  • Magas színvonalú szakmai munka iránt elkötelezett csapat

A munkavégzés helye:

Mosonmagyaróvár környéke - Kimle

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik Mosonmagyaróvár környéki autóipari beszállító Partnere részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Kimle
Győr-Moson-Sopron
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Karbantartó, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre