Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

header

Elektromos karbantartó mérnök

Munkavégzés helye: 4700 Mátészalka, Ernst Abbe utca 1-2.

Lépjen ki komfortzónájából, nyújtson kimagasló teljesítményt, és definiálja újra a "lehetséges" fogalmát! Munkatársaink pontosan ezt teszik nap mint nap – így innovációinkon keresztül megszabják a fejlődés ütemét, és kiemelkedő eredmények biztosítását teszik lehetővé. Elvégre minden sikeres vállalat mögött számos rendkívüli ember áll.

Feladatok:

  • Gyártóberendezések elektromos/vezérléstechnikai rendszereinek karbantartása
  • Önálló hibakeresés és elhárítás diagnosztikai rendszerek, mérőeszközök alkalmazásával, szerelési részegységek és pótalkatrészek cseréjével
  • Terv szerinti ellenőrző és karbantartó tevékenységek elvégzése, adott esetben javítással egybekötve

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú képesítés (befejezett vagy folyamatban lévő tanulmányok)
  • Angol nyelvismeret, felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Rendszerszemlélet, együtt gondolkodási készség
  • Nagyfokú önállóság, precizitás, megbízhatóság
  • Jó kommunikációs képesség
  • Utazási hajlandóság
  • PLC programozási ismeret előnyt jelent

A ZEISS munkatársai tágas, modern környezetben dolgoznak, ahol számos fejlődési lehetőség áll nyitva előttük, és ahol a szaktudás és a csapatszellem a vállalati kultúra meghatározó elemei. Ennek hátterében a különleges tulajdonosi struktúra és a Carl Zeiss Alapítvány hosszú távú célja áll: elérni, hogy a tudomány és a társadalom együtt érkezzen meg a jövőbe.

Csatlakozzon hozzánk még ma! Holnap már másokat inspirálhat.

Mátészalka, 4700 Magyarország
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
Pályakezdő / tapasztalat nem szükséges

Frissítés dátuma: 04.02.2021

Állás megosztása