Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Elektromos karbantartó (Komárom-Esztergom megye)

  • Az álláshirdetés tegnap lett aktiválva

Pozíció leírása:

A termelés műszaki hátterének biztosítása;
Meghibásodott alkatrészek javítása;
Gépek karbantartása a hibák megelőzése érdekében;
Dokumentációkezelés;
A gépek megfelelő működésének folyamatos ellenőrzése.

Követelmények:

Pályakezdők jelentkezését is várjuk;
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
Szakirányú végzettség;
Több műszakos/folyamatos munkarend vállalása.

Előny:

Számítógépes ismeret előny.

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye

Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/294-5850 (Doros Anna)

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Érdekes, kihívásokkal teli feladat;
Stabil vállalati háttér;
Széleskörű juttatások;
Dinamikus környezet és támogató vezetőség.

Helyek Komárom
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.12.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre