Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Elektromos karbantartó - Kecskemét

Man at Work Kft.
Régió: Kecskemét, Bács-Kiskun

Hozzáadva: 2019.12.22.
Jelentkezési határidő: 2019.11.02.

Feladatok:

  • Gyártóberendezések, napi termeléshez szükséges eszközök műszaki állapotának megfelelő szinten tartása
  • Karbantartási tervek végrehajtása és dokumentálása
  • Üzemzavarok elhárítása, hibakeresés és a gyártóberendezés meghibásodások elhárítása
  • Gyártóberendezések, eszközök telepítésében, üzembe helyezésében való részvétel
  • Géphibára visszavezethető belső kiesés csökkentése
  • Fejlesztési javaslatok a termelés hatékonyságának, minőségének fejlesztése érdekében
  • Setup listák töltése, a listába található értékek ellenőrzése és eltérés esetén a karbantartási vezető/mérnök értesítése
  • Együttműködés a vállalat társterületeivel

Elvárás:

  • Szakmai végzettség (villanyszerelő, erős/gyengeáram technikus)
  • PLC/frekvenciaváltó működés alapismeret
  • PC hardware/software ismeret
  • Szenzortechnikai ismeret
  • Erős számítógépes ismeret
  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat
  • Több műszak vállalása
  • Precíz, pontos munkavégzés, terhelhetőség
  • Jó problémamegoldó képesség és erős felelősségtudat
  • Előny: angol vagy német nyelvismeret

Amit kínálnak:

  • Stabil munkahely
  • Versenyképes bérezés (bruttó 480 000-520 000Ft/hó alapbér + műszakpótlékok)
  • Vonzó juttatási csomag (Cafeteria, 13.havi juttatás)
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Család barát munkarend 4 nap munka/ 4 nap pihenő, 12 órás munkaidő
  • Betanulás tapasztalt kolléga mellett
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények, jól felszerelt műhely

A munkavégzés helye:

Kecskemét

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű, kecskeméti partneréhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét!

Helyek Kecskemét
Bács-Kiskun
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka
Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Elektrotechnikus, Karbantartó, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre