Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Elektromos karbantartó - INTS/9/268

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei partnercégünk számára keresünk munkatársat

Elektromos karbantartó

pozícióba

Ref.: INTS/9/268

Feladatok:

  • Az üzem termelő gépeinek javítása, karbantartása
  • A javítások során fellépő visszatérő hibák kiküszöbölése
  • A karbantartási folyamatok javítása, optimalizálása
  • Megelőző karbantartások végzése
  • Gépek átalakítása, felújítása
  • Hibaelhárítás, a berendezések rendelkezésre állásának biztosítása
  • Gépek telepítésekor történő elektromos üzembe helyezés

Elvárások:

  • Villanyszerelő vagy elektronikai műszerész végzettség
  • Rendszerszemlélet és folyamat-szintű gondolkodás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Önállóság, precizitás, megbízhatóság

Előnyt jelent:

  • SIEMENS, OMRON, MITSUBISHI PLC és SINUMERIK vezérlők terén szerzett tapasztalat

Ajánlatunk:

  • Reális bérezés + béren kívüli juttatások
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Mátészalka

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Helyek Mátészalka
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Karbantartó, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.11.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre