Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Elektromos Karbantartó (Budapest, IX. kerület)

  • Unix Autó Kft.
  • IX. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 40 napja lejárt

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata, amely önálló technológiai fejlesztő központtal rendelkezik. A mérnök csapatunk elsősorban logisztikai célgépek tervezésével, robotraktár rendszer fejlesztéssel és automatizálásával foglalkozik. A fejlesztő központban megtervezett gépeket a legmodernebb eszközökkel felszerelt, saját prototípus műhelyünkben készítjük el. A gépek és berendezések beüzemelését, telepítését és karbantartását a 13fős karbantartási részleg végzi. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 4000 munkavállalót foglalkoztatunk és  170 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket.

Karbantartási részlegünk számára keresünk budapesti munkavégzéssel munkatársakat az alábbi pozícióba:

ELEKTROMOS KARBANTARTÓ - Átlag nettó 300.000 Forint

Az elmúlt 2 évben közel 50%-kal emeltük a béreket a Logisztikai központunkban a fizikai munkát végző munkatársak esetén.

Feladatok:

  • Általános gépészeti és elektromos karbantartási feladatok ellátása az automatizált / félautomata logisztikai célgépeken, szállítószalagokon, címkéző és csomagológépeken
  • Megelőző karbantartás a karbantartási tervnek megfelelően
  • Gépek üzemeltetése során fellépő hibák okának feltárása, azonnali javítása
  • Részvétel új berendezések beüzemelésében, telepítésében
  • Gépek mechanikus szerelése, karbantartása és ehhez kapcsolódó egyéb szerelési munkák ellátása
  • Segít a karbantartási tervek összeállításában a gépekre és berendezésekre vonatkozóan
  • Forrasztópáka használat, kábelekre csatlakozó krimpelés
  • Kapcsolási rajz olvasás
  • Működő rendszerben hibakeresés (zárlat, szakadt kábel stb.)
  • Vezérlőszekrények gyenge és erősáramú szerelése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (elektromos karbantartó, elektrotechnikus)
  • Erős és gyengeáramú ismeretek
  • Előny: konvejor rendszerek szervízelésében, javításában szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzés a hibajavítások során
  • Magabiztos szerszám, gép és építőelem ismeret
  • Két műszakos munkarend vállalása (kéthavonta egy hét éjszakai munkavégzés)

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő jövedelem
  • Mobiltelefon, magáncélú használatra is
  • Innovatív és professzionális munkakörnyezetben való munkavégzés
  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres nagyvállalatnál
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ.

Jelentkezését a fizetési igény megjelölésével a jelentkezem gombra kattintva teheti meg.

Helyek IX. kerület
Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Karbantartó
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre