Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Elektromos karbantartó, 3 szak (Oroszlány)

  • Az álláshirdetés 4 napja lett aktiválva

Pozíció leírása:

A gyártás során használt gépek, gyártó cellák és a hozzájuk tartozó kiszolgáló berendezések működési feltételeinek biztosítása;
Elektromos- és elektronikus megelőző karbantartások elvégzése;
PLC hibakeresés, de ehhez tanfolyamot és oktatást kap a pályázó!;
Gépek állagmegóvó karbantartása, szükség szerinti javítása;
A karbantartással kapcsolatos dokumentációk elkészítése, karbantartási anyagok kezelése;
Biztonsági előírások betartása;
A fejlesztő folyamatokban való aktív részvétel;
Együttműködés a társterületekkel.

Követelmények:

Elektromos szakképesítés
Három szakos munkarend vállalása
Villamos karbantartói tapasztalat

Munkavégzés helye:

Oroszlány

Önéletrajzát ide várom: E-mail cím megjelenítése
Tárgy mezőben: elektromos karbantartó, Oroszlány
Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30 943 0259.

Amit nyújtunk

Motiváló bérezés és juttatási rendszer
Kiszámítható feladatok, támogató vezetés

Helyek Oroszlány
Tatabánya
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.07.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Elektromos karbantartó

Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.

Pest megyei multinacionális piacvezető, higiéni...
Budapest, Pest

Trenkwalder Kft

CNC maró gépek, CNC esztergák, valamint különbö...
Székesfehérvár

DOLOGIDŐ Munkaerő-közvetítő és -kölcsönző Kft.

Folyamatosan fejlődő, zöldmezős beruházással lé...
Kecskemét