Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Elektromos karbantartó, 3 szak (Oroszlány)

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

Pozíció leírása:

A gyártás során használt gépek, gyártó cellák és a hozzájuk tartozó kiszolgáló berendezések működési feltételeinek biztosítása;
Elektromos- és elektronikus megelőző karbantartások elvégzése;
PLC hibakeresés, de ehhez tanfolyamot és oktatást kap a pályázó!;
Gépek állagmegóvó karbantartása, szükség szerinti javítása;
A karbantartással kapcsolatos dokumentációk elkészítése, karbantartási anyagok kezelése;
Biztonsági előírások betartása;
A fejlesztő folyamatokban való aktív részvétel;
Együttműködés a társterületekkel.

Követelmények:

Elektromos szakképesítés
Három szakos munkarend vállalása
Villamos karbantartói tapasztalat

Munkavégzés helye:

Oroszlány

Önéletrajzát ide várom: kiss E-mail cím megjelenítése
Tárgy mezőben: elektromos karbantartó, Oroszlány
Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30 943 0259.

Amit nyújtunk

Motiváló bérezés és juttatási rendszer
Kiszámítható feladatok, támogató vezetés

Helyek Oroszlány
Tatabánya
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.02.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Elektromos karbantartó

Randstad Hungary Kft.

Polimer alapú megoldások nemzetközi piacvezető ...
Pest

ELEKTROMOS KARBANTARTÓ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Megbízónk nemzetközileg ismert vállalat az autó...
Fejér

Trenkwalder Kft

Az üzemben található termelőgépek javítása, kar...
Mátészalka