www.cvonline.hu

ELEKTROMOS KARBANTARTÁSI CSOPORTVEZETŐ (13-8856)

Hozzáadva: 2018.08.11.
Jelentkezési határidő: 2018.09.01.

Humanfield header

Biztos háttérrel rendelkező gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

ELEKTROMOS KARBANTARTÁSI CSOPORTVEZETŐ
(13-8856)

pozícióba.

Feladatok:

  • 3-4 fő elektromos karbantartó munkatárs szakmai irányítása,
  • A gyártás folytonosságának felügyelete, paraméterek figyelemmel kísérése,
  • Új projektek és termékek bevezetésének támogatása,
  • A gyártáshoz szükséges alkatrészek biztosítása, készlet nyilvántartása,
  • Munkautasítások készítése és dokumentációk karbantartása.

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Villamosmérnök végzettség előny,
  • Angol nyelvtudás előny.

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér, stabil munkahely,
  • Versenyképes jövedelem.

A munkavégzés helye: Pest megye déli része.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,

küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „13-8856”-es referenciaszám feltüntetésével. Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek
segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Karbantartó
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre