Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Elektromos bekötő

  • Az álláshirdetés 13 napja lett aktiválva

Partnercégünk számára keresünk Jászárokszállásra azonnali kezdéssel Elektromos bekötő pozícióba munkavállalókat!

Szívesen dolgozna az Ismerőseivel, Barátaival, vagy Rokonaival? Ajánljon munkatársakat számunkra és mi megajándékozzuk egy 60.000 Ft érték Ajándékutalvánnyal!

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Hűtőbútorok, szabályzó rendszerek, világítások előszerelése

  • Ezen egységek beszerelés utáni elektromos bekötése az előírásoknak megfelelően

  • Egységek és készülékek tesztelése

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • Villanyszerelő vagy egyéb elektromos végzettség

  • Egészségügyi alkalmasság

  • 3 műszakos munkarend vállalása (műszakpótlék du.: 30%, éjszaka: 45%)

Amit nyújtani tudunk:

  • elérhető alapbér műszakpótlékkal: bruttó 1195Ft/óra, havi elérhető nettó 180.000Ft-210.000ft fizetés

  • Stabil vállalati háttér

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség

  • napi 8 órás munkaidő, 35 perces munkaközi szünetek ledolgozása nélkül

  • heti 40 órás munkavégzés felett 100%-os túlóra kifizetés

  • cafetéria keret éves bruttó 180.000 Ft az első hónaptól

  • 20%-os elérhető fizikai bónusz havonta

  • jelenléti bónusz negyedévente

  • munkába járás ingyenes céges buszokkal

  • céges rendezvényeken való részvétel

  • munka és védőfelszerelés biztosítása

Céges buszjárat: Adács, Alattyán, Átány, Atkár, Boconád, Erk, Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Gyöngyöspata, Gyöngyöstarján, Hatvan, Heréd, Heves, Hevesvezekény, Hort, Jánoshida, Jászágó, Jászalsószentgyörgy, Jászapáti, Jászárokszállás, Jászberény, Jászdózsa, Jászfelsőszentgyörgy, Jászjákóhalma, Jászkisér, Jászladány, Jásztelek, Kisköre, Kömlő, Lőrinci, Pély, Pusztamonostor, Szentlőrinckáta, Szolnok, Tarnaméra, Tarnaörs, Tarnaszentmiklós, Tiszanána, Vámosgyörk, Visznek, Zagyvarékas, Zagyvaróna, Zaránk

Munkavégzés helye: Jászárokszállás, Jász-Nagykun-Szolnok megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük várjuk FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZÁT e-mailben az E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy érdeklődjön a +3620/478-2102-es telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.02.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre