Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Elektrikus

Elektrikus

Starjobs Magyarország
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.07.13.
Jelentkezési határidő: 2019.07.18.

A Budapest Erőmű Zrt. csapatába keresünk hosszútávra

Elektrikus pozícióba munkatársat

A Budapesti Erőmű Zrt. nemcsak abban vállal felelősséget, hogy korszerű technológiák alkalmazásával csökkenti a környezeti terhelést és 140.000 lakás távfűtéssel való ellátását, hanem abban is, hogy olyan munkahelyi környezetet és légkört teremtsen, amelynek alapja az együttműködés, a magas szakmai színvonal és az elköteleződés.

Feladatok:

  • Az üzemelő berendezések biztonságos üzemvitelének fenntartása

  • Üzemzavar esetén a normál, illetve a biztonságos üzem visszaállítása a műszakvezető rendelkezései alapján

  • Villamos berendezések működésének felügyelete, értékelése, szükséges kapcsolások elvégzése

  • Tartalék berendezések rendelkezésre állásának ellenőrzése, szükség szerinti üzembevétele

  • A karbantartási munkák előkészítésekor a biztonságos munkafeltételek megteremtése

  • E-naplóban a kezelői észlelések vezetése.

Elvárások:

  • Villamosmű-kezelő vagy villamos alállomás kezelő szakképzettség

  • Villamos területen szerzett munkatapasztalat

Előny:

  • ÉV, VV, EBF szakképzettség

Juttatások:

  • Versenyképes bérezés és széleskörű béren kívüli juttatások

  • Hosszútávú munka és fejlődési lehetőség

  • Teljes munkaidős foglalkoztatás

  • Kiemelt egészségmegőrző programok és sportolási lehetőség

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest

  • Munkaidő: teljes munkaidő / váltó műszakos / folyamatos munkarend

Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik képesek az önálló munkavégzésre, de azért szívesen dolgoznak kis, összetartó csapatban. Munkájukra jellemző az igényesség, pontosság, a szabálykövetés és fegyelem. Ha magadra ismertél küldd el önéletrajzodat az E-mail cím megjelenítése email címre és kollégánk másnap felveszi veled a kapcsolatot!

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Helyek Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Aktiválás időpontja 2019.07.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre