Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Eladó

  • Leder & Schuh Kereskedelmi Kft.
  • Budapest, Pest, V. kerület,...
  • A hirdetés 39 napja lejárt

8 órás teljes munkaidőben, vagy 6 órás részmunkaidőben való foglalkoztatással keresünk

Bolti Eladó

munkakörbe kedves, rugalmas munkatársakat a következő üzleteinkbe:

  • Budapest – V. kerület (Váci utca),
                        VIII. kerület (Aréna),
                        X. kerület (Árkád)
                        XI. kerület (Alle),
                        XXII. kerület (Campona)
  • Budaörs (KIKA mellett)
  • Székesfehérvár (Alba Plaza)

Az emberek fontosak Önnek? Lelkesedik a divatért? Szívesen mosolyog?

Jöjjön a csapatunkba!

Plusz juttatások:

  • béren kívüli juttatás
  • teljesítménytől függően 13. havi bér

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Helyek Budapest
Pest
V. kerület
VIII. kerület
XI. kerület
Budaörs
XXII. kerület
X. kerület
Székesfehérvár
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési tanácsadó
Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros, Pénztáros
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre