Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Eladó

  • Bíró-Kert Kft
  • Pilisvörösvár, Pest, Budapest
  • A hirdetés 7 napja lejárt

Munkatársakat keresünk pilisvörösvári üzletünkbe

Kertészeti és eladói

feladatok ellátására.

Feladatok:

  • vásárlók kiszolgálása
  • szakmai tanácsadás
  • növényápolási, fenntartási feladatok ellátása

Elvárások:

  • megbízhatóság
  • önállóság

Előny:

  • szakirányú végzettség vagy hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • fix jövedelem
  • kellemes munkahelyi légkör
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Fizetési igény megjelöléssel kérjük az önéletrajzot.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Pilisvörösvár
Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros, Kertész, Pénztáros
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre