www.cvonline.hu

Eladó - webshop eladó

  • A hirdetés tegnap lejárt

Dinamikusan fejlődő, szépségiparban tevékenykedő vállalatunkhoz HOSSZÚ TÁVRA keressük leendő Csapattagunkat

Pozícióba.

Feladataid lesznek:

  • Weboldalon leadott megrendelések összekészítése, dobozolása
  • Áru csomagolása
  • Pénztárgép kezelése
  • Leltárban való részvétel
  • Érdeklődőknek szaktanácsadás nyújtása személyesen, telefonon és on-line felületeken egyaránt

Fontos nekünk:

  • Középfokú végzettség
  • Önállóság, magabiztosság mellett a jó kommunikáció, kedvesség elengedhetetlen
  • Érdeklődés a szépségipar iránt

Előny:

  • Szépségiparban szerzett tapasztalat
  • Nagykereskedelmi értékesítésben vagy eladó munkakörben szerzett tapasztalat

Cserébe az alábbiakat kínáljuk:

  • Kiváló Csapatot szuper Kollégákkal és Felettessel
  • Megfelelő betanítást
  • Hétfőtől péntekig tartó egy műszakos munkavégzést, tehát, a hétvége, délután, éjszaka szabad

Munkavégzés helye: IX. kerület jól megközelíthető helyen

Amennyiben úgy érzed, hogy megfelelsz a fenti elvárásoknak és hozzánk méltó módon tudnád képviselni, értékesíteni termékeinket várjuk bérigénnyel ellátott jelentkezésedet.

Helyek IX. kerület
Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési tanácsadó
Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros, Csomagoló, Pénztáros
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre