Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Eladó-tanácsadó (Pécs)

  • Company_icon KIKA Lakberendezési Kft.
  • Location_icon Pécs, Baranya
  • A hirdetés 125 napja lejárt

Ha szeretnél egy jó hangulatú, összetartó csapat tagja lenni, akkor téged várunk

részmunkaidőbe, mint:

Eladó-tanácsadó

pécsi munkavégzéssel

FELADATOK:

  • Vevőink udvarias, professzionális kiszolgálása
  • Értékesítés, tanácsadás
  • Termékek eladótérbe történő kihelyezése
  • Eladótér rendezése

LEENDŐ MUNKATÁRSUNK:

  • Középfokú végzettséggel rendelkezik
  • Gyors, pontos, vevőközpontú, megbízható, felelősségteljes, elkötelezett
  • Jó a kommunikációs és kapcsolatteremtő készsége

AMIT NYÚJTUNK:

  • Teljesítményarányos juttatási csomag: br. 210.000 – 250.000,- Ft (pótlékokkal, cafetériával)
  • Éves hűségprémium
  • Munkába járás költségének térítése
  • Képzések, szakmai továbbképzések

Amennyiben kedvet érzel és megfelelsz a fentieknek, akkor várjuk jelentkezésed önéletrajzzal 2018.08.16-ig.

Helyek Pécs
Baranya
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési tanácsadó
Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű
Minimum bruttó fizetés 210000
Aktiválás időpontja 2018.07.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre