Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Eladó - raktáros

  • Maus Kft.
  • Szeged, Csongrád
  • A hirdetés 23 napja lejárt

Maus Friss Tejdiszkontba

Eladó-raktáros

munkatársat keresünk!

A Maus Kft-ről:

A Maus Kft. 1991-ben kezdte meg működését.

Alaptevékenységünk: hűtött élelmiszerek nagykereskedelme. Húsok, húskészítmények, tejek, tejtermékek és mirelit áruk széles választékát kínáljuk partnereinek, akik lehetnek kiskereskedők vagy vendéglátó egységek. Jelenleg három telephelyen (Szeged, Békéscsaba, Mélykút) több mint 170 embernek biztosítunk munkalehetőséget.

Az eladó-raktáros feladatai:

  • áruátvétel,
  • árufeltöltés,
  • vásárlók kiszolgálása.

Elvárások:

  • 2 műszak vállalása,
  • B kategóriás jogosítvány.

A diszkont nyitva tartása:

  • hétfőtől-péntekig 6:00-18:00-ig,
  • szombaton 6:00-13:00-ig,
  • vasárnap zárva tart.

Előny:

  • raktározási ismeret, eladói tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • bejelentett munkaviszony,
  • korrekt jutalmazási rendszer,
  • munkaruha,
  • jó csapat.

A munkavégzés hűtött területen történik!

Munkavégzés helye: Szeged, Vásárhelyi Pál út 3-5. Maus Friss Tejdiszkont.

Helyek Szeged
Csongrád
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Bolti eladó, pénztáros, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre