Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Eladó - pénztáros

  • Bennovum Kft.
  • Vecsés, Pest, Budapest
  • A hirdetés 16 napja lejárt

BENNOVUM Kft.

Cégünk piacvezető bio és reform élelmiszereket, étrendkiegészítőket, gyógyhatású készítményeket és kozmetikumokat forgalmazó, több vidéki és budapesti áruházzal rendelkező nagy- és kiskereskedelmi vállalat.

VECSÉSI ÁRUHÁZUNKBA

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • a vásárlók maximálisan segítőkész és udvarias kiszolgálása,
  • szakszerű tanácsadás nyújtása a vásárlóknak,
  • pénztárgép kezelése, gyors és pontos pénztári munka,
  • árufeltöltés,
  • pontos készletszámolás, leltározásban való részvétel,
  • az üzlet rendezettségének folyamatos biztosítása és tisztántartása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • vevőközpontú szemlélet,
  • ápolt megjelenés,
  • pontosság, alaposság,
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • élelmiszer-kereskedelmi végzettség,
  • gyógynövények, táplálék kiegészítők ismerete.

Amit kínálunk:

  • változatos, érdekes munka,
  • hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye: 2220 Vecsés

Jelentkezését várjuk fényképes önéletrajzzal!

Helyek Vecsés
Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros, Pénztáros
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre