Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Eladó-pénztáros

  • Az álláshirdetés 21 napja lett aktiválva

Eladó-pénztáros munkalehetőség Balatonfüreden!

Nagyszerű lehetőség nyárra!

Szakirányú (kereskedelmi, eladó, stb.) végzettséggel rendelkező kollégákat keresünk balatonfüredi élelmiszer üzletbe!

Hogy jó hely-e? Azt garantáljuk! Egy, a tavalyi szezonra érkezett dolgozónk a mai napig itt van és új életet kezdett Balatonfüreden!

Munkaidő: heti 5 v. 6 nap, napi kb. 10 óra.

Fizetés: nettó 180-210.000 Ft/hó  (műszakoktól, munkaóráktól függően)

Szállás ingyenesen biztosított!

ISMÉTELJÜK: SZAKMAI VÉGZETTSÉG SZÜKSÉGES‼️

Várjuk fényképes önéletrajzodat, vagy kérdés esetén keress minket bizalommal a 06-70-432-6117

Helyek Balatonfüred
Veszprém
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési tanácsadó
Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros, Pénztáros
Szezonmunka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Pénztáros

Schiller Autóház Kft.

Gondolta volna, hogy mi vagyunk az ország egyik...
Budapest, Pest, XIII. kerület

Pénztáros

Starjobs Magyarország

Szeretnél trendi, kellemes környezetben dolgozn...
Budapest

Eladó/Pénztáros - Tatabánya

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya