Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Eladó - pénztáros

  • Maus Kft.
  • Szeged, Csongrád
  • A hirdetés 20 napja lejárt

Maus Friss Tejdiszkontba

Eladó-pénztáros

munkatársat keresünk!

A Maus Kft-ről:

A Maus Kft. 1991-ben kezdte meg működését.

Alaptevékenységünk: hűtött élelmiszerek nagykereskedelme. Húsok, húskészítmények, tejek, tejtermékek és mirelit áruk széles választékát kínáljuk partnereinek, akik lehetnek kiskereskedők vagy vendéglátó egységek. Jelenleg három telephelyen (Szeged, Békéscsaba, Mélykút) több mint 170 embernek biztosítunk munkalehetőséget.

A munkatárs feladatai:

  • árufeltöltés,
  • vásárlók kiszolgálása,
  • pénztár kezelése.

Előny:

  • szakirányú végzettség vagy szakmai tapasztalat.

Amit nyújtunk:

  • bejelentett munkaviszony,
  • korrekt jutalmazási rendszer,
  • vidám és fiatalos csapat,
  • munkaruha,
  • stabil, hosszú távú lehetőség egy szegedi, 27 éves cégnél.

A munkavégzés hűtött területen történik!

Munkavégzés helye: Szeged, Vásárhelyi Pál út 3-5. Maus Friss Tejdiszkont.

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal lehet.

Helyek Szeged
Csongrád
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros, Pénztáros
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre