Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Eladó-pénztáros (Gödöllő)

Régió: Gödöllő, Pest, Budapest

Hozzáadva: 2018.09.15.
Jelentkezési határidő: 2018.08.18.

Eladó-pénztáros

MUNKAVÉGZÉS CÍME: 2100 Gödöllő Bossányi K. u. 2.

AZ IDEÁLIS JELÖLT:

  • Érdeklődik a kisállattartással kapcsolatos feladatok iránt
  • Rendkívüli munkabírással és terhelhetőséggel rendelkezik
  • Képes gyorsan alkalmazkodni, precíz és pontos

FELADATAI:

  • A vásárlók választásainak segítése, tájékoztatás a termékekről, a saját márkás termékek ajánlásával, árukapcsolási javaslattal
  • Az áruház termékeinek értékesítése az eredményesség növelése
  • Szolgáltatás, szaktanácsadás nyújtása a vásárlóknak
  • Vásárlók problémáinak, reklamációinak kezelése
  • Áru kihelyezése, kezelése, esztétikus és szakszerű kihelyezése, áruátvétel
  • A vásárolt termékek mennyiségi, minőségi és ár szerinti azonosítása, ellenőrzése
  • Pontos, precíz pénzkezelés, a különböző fizetési módok szakszerű kezelése, számlaadás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem, cafeteria, bónusz
  • Dinamikus csapat
  • Változatos és érdekes munkakör modern munkakörnyezetben

ELŐNY:

  • Kereskedelmi szakképesítés
  • Targoncavezetői (elektromos targonca típusvizsga) szakképesítés

Fressnapf-Hungária Kft., HR osztály,
1097 Budapest Könyves Kálmán krt. 11/C
Népliget Center A épület 4. emelet

Helyek Gödöllő
Pest
Budapest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési tanácsadó
Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros, Pénztáros
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre