Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Eladó - Pénztáros (Cegléd)

  • A hirdetés 14 napja lejárt

Magyarország egyik vezető nyomdaipari, illetve papír-, író- és irodaszer kis- és nagykereskedelmi cége, az idén fennállásának 125. évfordulóját ünneplő Pátria Nyomda Zrt.

Eladó – Pénztáros

pozícióba keres teljes és 4 órás részmunkaidőbe munkatársakat.

Toborzási adatvédelmi tájékoztatónk a weblapunkon a Rólunk menüpont Karrier mappában található.

Feladatok:

  • vásárlók magas színvonalú, szakszerű kiszolgálása
  • árukészlet feltöltése, esztétikus kihelyezése
  • pénztárgép kezelése
  • üzlet rendezettségének biztosítása

Elvárások:

  • kereskedelmi végzettség
  • eladói tapasztalat
  • jó kommunikációs és együttműködő készség
  • vevőközpontú szemlélet
  • gyors, pontos munkavégzés
  • terhelhetőség, kitartás, megbízhatóság

Előnyt jelent:

  • papír, írószer, nyomtatvány értékesítés területén szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • stabil nagyvállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • azonnali kezdés
  • teljes munkaidős, határozatlan időtartamú munkaviszony
  • versenyképes bérezés és cafeteria
  • dolgozói kedvezmények

Munkavégzés helye:

  • Kecskemét

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével küldje el! A tárgyban kérjük, tüntesse fel: eladó-pénztáros!

Helyek Cegléd
Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka
Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros, Pénztáros
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.09.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre