Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Eladó - Pénztáros (Budapest)

  • Az álláshirdetés 7 napja lett aktiválva

Magyarország egyik vezető nyomdaipari, illetve papír-, író- és irodaszer kis- és nagykereskedelmi cége, a több, mint 125 éves múltra visszatekintő Pátria Nyomda Zrt.

Eladó – Pénztáros

pozícióba keres munkatársat.

Toborzási adatvédelmi tájékoztatónk a weblapunkon a Rólunk menüpont Karrier mappában található.

Feladatok:

  • vásárlók szakszerű kiszolgálása
  • árukészlet feltöltése, kezelése
  • pénztárgép kezelése
  • tiszta munkakörnyezet fenntartása

Elvárások:

  • kereskedelmi végzettség
  • jó kommunikációs és együttműködő készség
  • vevőközpontú szemlélet
  • gyors, pontos munkavégzés
  • terhelhetőség, kitartás, megbízhatóság

Előnyt jelent:

  • papír, írószer, nyomtatvány területén szerzett gyakorlat
  • Octopus program ismerete

Amit kínálunk:

  • azonnali kezdési lehetőség
  • teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony
  • stabil nagyvállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • családbarát munkahely
  • versenyképes juttatási csomag
  • cafeteria + dolgozói kedvezmények

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével küldje el! A tárgyban kérjük, tüntesse fel: eladó-pénztáros!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési tanácsadó
Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros, Pénztáros
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre