Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Eladó - Pénztáros (Budapest)

  • Pirex 98 Kft.
  • Pest, Budapest
  • A hirdetés 26 napja lejárt

Cégünk dinamikusan fejlődő papír-írószer kiskereskedelmi hálózat.

BUDAPESTI üzletünkbe, azonnali munkakezdéssel munkatársakat keresünk

Eladó – Pénztáros

munkakörbe.

Amiért minket érdemes választanod:

  • megbízható, korrekt munkahely vagyunk
  • azonnal és főállásban jelentünk be (nem részmunkaidő!!)
  • átlagon felüli jövedelmet biztosítunk az alábbiak szerint:
    • próbaidőre akár bruttó 225 000 Ft (heti átlag maximum 40 óra munkavégzés)
    • próbaidő után akár bruttó 225 000 Ft + bruttó 10 000 Ft Cafeteria
    • 1 év után évenkénti versenyképes bérfejlesztés
    • értékes munkádat 13. havi fizetéssel is jutalmazzuk*
    • törvényben előírtak szerinti utazási költségtérítés
  • kedvezményesen vásárolhatsz üzletünkben
  • ha többre vágysz, előrelépési lehetőséget is tudunk biztosítani
  • kiszámítható munkarendet kínálunk, így könnyedén tervezheted szabadidődet
  • a pihenőnapok és szabadságok kiadását garantáljuk

Ezeket a feladatokat bíznánk rád:

  • vásárlók tájékoztatása, udvarias kiszolgálása
  • áruátvétel, árufeltöltés
  • pénz, pénztárgép és számítógép kezelése
  • az üzlet rendben és tisztán tartása

Örülünk, ha ilyen vagy:

  • pontos, udvarias és vevőcentrikus
  • jó kommunikációs készségű
  • fiatalos, jó hangulatú társaságot kedvelő
  • szereted, ha értékelik és megbecsülik a munkádat

Várjuk jelentkezésedet!

A telefonos elérhetőséggel ellátott önéletrajzodat leadhatod valamelyik üzletünkbe, vagy elküldheted számunkra.

A tárgy mezőbe kérjük beírni: „ELADÓ-PÉNZTÁROS / BUDAPEST”

*minimum 12 hónap folyamatos munkaviszony illetve az üzleti terv elérése esetén

Adatvédelmi tájékoztatónk az alábbi linken érhető el:

Link megjelenítése

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros, Pénztáros
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre